Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

Palnik M-Tech H7 5000K

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: ZMPH75

Indeks/kod produktu: ZMPH75

Waga: 0,30 kg

Producent: M-Tech

24.60
dodaj do schowka

Opis produktu Palnik M-Tech H7 5000K

M-Tech HID Basic palnik przeznaczony jest do pojazdów wyposażonych w zestaw do samodzielnego montażu HID. Atutem naszych żarówek jest precyzyjnie dopracowana technologia budowy żarnika-ceramiczny stelaż utrzymujący w pionie żarówkę zapewni jej prawidłowe użytkowanie od momentu montażu, do chwili wymiany żarówki. 
Do produkcji żarówek M-TECH Basic użyliśmy hartowanego szkła kwarcowego. Dzięki niemu mamy gwarancję odporności na uszkodzenia fizyczne jak również tego, że żywotoność żarówki jest znacznie wydłużona. Żarnik HID marki M-TECH to doskonałej jakości,tani żarnik, z którego nie jeden wymagający klient będzie w pełni zadowolony. NIe tylko budowa żarnika będzie gwarantem Państwa zadowolenia, ale również rodzaj zastosowanego gazu-dostosowaliśmy mieszankę w taki sposób, aby zmaksymalizować jeszcze bardziej wydajność by mogli Państwo dłużej cieszyć się z jego użytkowania.

Żarniki ksenonowe marki M-TECH to klasyczne żarniki, które współpracują z każdą przetwornicą stosowaną w zestawach xenonowych.Wyposażone są w hermetyczne złącza oraz zintegorowane przewody zasilające. Bardzo ważnym parametrem każdego żarnika jest mieszanka gazu xenonowego. Odpowiednio dobrana definiuje nie tylko kolor światła jakie wydaje żarnik, ale także jego jakość i żywotność.

Ze względu na różnorodne etapy żywotności produktu polecamy wymianę dwóch żarówek. 

 

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Rodzaj : H7
Kolor: 5000K
Moc znamionowa: 35 W 
Mały pobór prądu : 3,2A (w czasie pracy) max.10A (rozruch) 
Napięcie znamionowe: 85 V 
Strumień świetlny: ~ 3200 lm 
Bardzo szeroki zakres temperatur pracy : -40 +115'C 


Gwarancja

Gwarancja rozruchowa 14 dni.

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: